Paul

Strategie en technisch consult

paul@h-o.nl

Erwin

Strategie en ontwerp

erwin@h-o.nl

Maikel

Backend development

maikel@h-o.nl

Bram

Frontend development

bram@h-o.nl

Pascal

Lead developer

pascal@h-o.nl

Mariska

Projectcoördinator

mariska@h-o.nl

Noorul

Backend development

noorul@h-o.nl

Cedrique

Talentwerving

cedrique@h-o.nl

Hans

Backend development

hans@h-o.nl

Nick

Frontend development

nick@h-o.nl

Jeroen

Backend development

jeroen@h-o.nl

Asma

Finance

asma@h-o.nl

Dit is waarom klanten graag met ons werken

Magento partner

Officieel partner van Magento, een modern opensource framework voor het bouwen van webshops op maat

Gecertificeerd

Gecertificeerde programmeurs, succesvolle klanten en een professionele werkwijze

Cutting Edge

Sparren met betrokken specialisten met vernieuwende ideeën voor uw bedrijf

Scrum

Een uitgekristalliseerd proces dat grip biedt op planning en budget én waarin ruimte is voor nieuwe inzichten

8 jaar ervaring

Kennis, ervaring en de ambitie om een lange termijn samenwerking aan te gaan

Full service

Softwareontwikkeling, ontwerp en strategie door 14 goed op elkaar ingespeelde specialisten